Problem z SPV c550-Kompletny Trup

Mam problem z SPV c550 telefon niechce sie włączyć, w tryb bootloadera też nie wchodzi komputer go nie wykrywa. Gościu od ktorego go kupiłem wspominał cos ze jest cos z ładowaniem na płycie głównej. Czy to czesta usterka tego modelu? Jutro zaniose go do serwisu i spodziewam sie wymiany płyty głównej ale nie wiem…moze cos poradzą…Ile może kosztować wymiana takiej płyty. Nie bede tego naprawiac w AUTORYZOWANYM serwisie tylko w serwisie ktory naprawia pogwarancyjne telefony. W jakiej cenie takie płyty główne mogą kosztować?? Co myślicie że co może byc zespute???A moze macie jakies pomysly co zrobic by telefon ruszył…Hard Reset nie dziala… :-x

Mój sąsiad miał C550, padł wyświetlacz to nawet mu się nie opłacało wymieniać, ale wymienił a jak poszła płyta to powędrował na allegro bo krzyczą sobie astronomiczne sumy za jej wymianę no ale nic sam zobaczysz, jak płyta poszła to niezłe bagno jak dla mnie ale może wyrwiesz jakąś tanią na alledrogo albo poszukaj uszkodzonego spv z dobrą płytą bo akurat tak robił kolega jak wyświetlacza potrzebował :))

Jak nie reaguje na ładowarkę cokolwiek a co dopiero hardreset to płyta umarła

Moja znajoma miała podobny przypadek i oddała mi go do naprawy, sam nie byłem w stanie stwierdzić co jest uszkodzone więc wysłałem do Regenersis i tak wymienili układ, którego nazwy za Chiny nie jestem w stanie sobie teraz przypomnieć :slight_smile: co kosztowało ją niecałe 200zł.