Problem z stacją dysków


(Makowska40) #1

Witam :slight_smile:

Na początku chciałam zapewnić, że przez dobry kawał czasu przeszukiwałam to i inne fora i stosowałam się do podanych rad zanim założyłam ten wątek - niestety bezskutecznie .

Mój problem jest taki , że dziś zorientowałam się że mój napęd nie czyta płyt . Początkowo myślałam, że to wina płyty ale próbowałam kilku innych i problem się powtarzał . Nie zorientowałam się kiedy mogło coś takiego stać się , jednak wydaje mi się że może po części wina tego , że ostatnio system sprawiał problemy i zainstalowałam go ponownie. Zanim wezwę fachowca chciałam was po prosić o możliwą pomoc :slight_smile: zamieszczę parę screenów, nie wiem czy się na coś przydadzą bo ostrzegam, że '' informatyk '' to ze mnie zerowy. Model laptopa to Samsung r522, system Windows 7 .

( po włożeniu płyty napęd wydaje podobne '' odgłosy '' jakie to miał w zwyczaju gdy chodził jeszcze normalnie, a potem to zanika )

Gdyby ktoś mi to wytłumaczył , byłabym wdzięczna . :slight_smile:

http://imageshack.us/photo/my-images/19 ... uuhsv.png/


(Agatonster) #2

genevieve ,

Zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.