Problem z starszą drukarką Dell (nie wykrywa)

Witam, kupiłam na olx drukarkę Dell 3130cn, jest to starsza drukarka i sterowniki ma do windows 8, ja mam 10tke i próbowałam z trybem zgodności ale nadal jakby nie wykrywa (przy próbie jest błąd: drukarka nie była w stanie wydrukować dokumentu) i tak samo Dell open driver nie może jej wykryć.

Kupiłam dopiero przejściówkę do niej bo facet mi przysłał bez (tak jak bez tonerów chociaż było napisane że są i to pełne ale to już nieważne)

Teraz nie mam pojęcia co mogę jeszcze zrobić bo jest po prostu ‘błąd’ i nie drukuje z komputera. (strona info idzie z drukarki ale z kompa się nie da)

Na stronie Della znajdziesz informację, że Twój model nie jest obsługiwany przez Windows 10:
https://www.dell.com/support/article/pl-pl/sln297761/windows-10-compatibility-with-dell-printers

Pozostaje zwrócić drukarkę do sprzedawcy.

Zobacz to - Dell 3100cn nie ma nawet sterowników dla Windows 8 a gościu i tak zainstalował na Windows 10.

How to get a Dell 3100cn network printer working in windows 8 / 10! may works on other dell printers

ps. Dell nie produkuje drukarek, zapewne to lexmark tylko nie powiem jaki model. Po 7 latach od wypuszczenia na rynek nie dziwi, brak stsrowników. Przez LAN ją zainstaluj najlepiej.