Problem z sterami catalyst

Tydzień temu kupiłem sobie nową kartę graficzą. Zainstalowałem sterowniki dołączone do niej i ATI CCC działał bez problemu. Teraz podłączyłem sobie telewizor i tu jest problem. Ikona CCC w tray wogle nie reaguje wciskam PPM i nic. Wiec postanowiłem reinsatlowac je. Ten zabieg też nic nie dał :frowning: . Cofnąłem system programem Acronis True Image do kopii zrobionej wczoraj. I nadal to samo ani róż. Więc postanowiłem zmienić stery na Omegi. Ale podczas instalacji wyskakuje komunikat z informacją że nie może znalesc sterowników WIDEO (czy jakoś podobnie). Po instalacji komp nie widzi mojej karty (pisze w pasku “znaleziono kontrorel wideo”). I niewiem co mam juz robić może sciągnąć Warkaty (czy jakos tak się to nazywa)??

A odinstaluj wszystko co karta grafiki i (poprzednia karta) dokładnie z systemu zrób czystkę i uruchom kartę na sterze systemowym i dopiero nowy ster.

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=9838

Użyj do Catalyst tego deinstalatora.

TU

Czy jak instalujesz Catalysty,masz wcześniej zainstalowany program NET Framework 1.1.

Nie mam zainsalowanego takiego programu. A tak wogle do czego on jest??

Poczytaj

Zainstaluj wcześniej przed sterami do karty grafiki - program wymagany dla sterowników Catalyst z CCC.

Już rozwiązałęm problem. Zainstalowałem starsze Omegi i wszystko śmiga :smiley: