Problem z sterownikami do ati radeon 9550/X1050 series

Nie wiem czemu usunęły mi się sterowniki z kompa i jak wchodzę do menadżera urządzeń i klikam w sterowniki i klikam aktualizuj sterowniki to po chwili pojawia mi się okienko i pisze "Potrzebny jest plik : ati2mtag.sys z ATI Technologies Inc.Instalation DISK(VIDEO)

Wpisz ścieżkę do pliku , a następnie kliknij przycisk OK.

Kopiuj pliki z : a w okienku do wpisania pojawił się napis:c:\ati\support\10-02_legacy_xp32-64_dd_ccc\driver\xp_inf.\B_95503.Kliknąłem ok i nic się nie dzieje.Też nie wiem który to jest sterownik bo mam jakieś dwa Ati Radeon 9550/X1050 series i Ati Radeon 9550/X1050 series secondary.

przemek124355

Proszę zapoznać się z tematem i poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj, umieszczonego w prawym dolnym rogu swojego posta, następnie opcji Użyj pełnego edytora, znajdującej się pod edytowanym postem.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.

polecam tobie AMD driver autodetect, http://www2.ati.com/drivers/auto/amddriverdownloader3.exe , naciśniesz “Pobierz teraz” i zaczyna pobierać, po pobraniu zacznie sie instalacja, z resztą program jest łatwy więc, sam sie zorientujesz 

Usuń wszystko związane z kartą graficzną, a następnie zainstaluj na nowo.