Problem z sterownikami do GeForce 8600GT

Witam mam problem.Dziś przyszedł do mnie kolega ze swoim GeForce’m 8600Gt którego obecnie nie używa otóż mam zepsutego swojego GeForca 8800Gt .

Mieliśmy trochę problemów z zamontowaniem ponieważ nie było wejścia na kabel od zasilania ale jakimiś kabelkami wpiętymi w wejście 2 pinowe uruchomiliśmy kartę.

Wszystko ładnie pięknie czysty ekran(na tamtej “spalonej” karcie miałem paski na ekranie gry mi nie działały chodziła tylko tibia :evil: )

Próbuje zainstalować sterowniki (sterowniki na stówę dobre pobrane z nvidia.pl) wszystko było ok zgodność systemu itp a tu nagle błąd że nie można zainstalować sterowników instalowałem też starsze ale nie pomogło dodam że w menadżerze urządzeń zamiast GeForce 8600 pisze Display ale gdy włączę kompa od nowa to pisze że znaleziono nowy sprzęt GeForce 8600.Mam win Xp Proszę o pomoc jak czegoś nie napisałem to dopiszę.

Usunąłeś sterowniki od starej karty?

Podaj dokładny model karty łącznie z producentem.

Na uszkodzoną kartę raczej nie zainstalujesz sterowników, kolega miał podobnie, jemu się udało zainstalować ale po restarcie był czarny ekran.

Jest to prawdopodobnie Nvidia ale pewny nie jestem a jak usunąć stare stery średnio wiem

Jak by była uszkodzona to chyba nie było by normalnego ekranu ale nw

Dodam że gdy uruchomie kompa to pisze że instaluje to użądzenie za chwile wyskakuje okienko że nie znaleziono jakiegoś DbInstaler coś tam coś tam :-o jak nie wskaże miejsca tego pliku to pisze instalacja nie udana

uruchom system w trybie awaryjnym, odinstaluj stare sterowniki w dodaj/usuń tak jak każdy inny program, potem zainstaluj nowe sterowniki a znajdziesz je tu http://www.nvidia.pl/Download/index.aspx?lang=pl

taki komentarz co do kart zamieniłeś Audi na traktor

szczerze to na tej przynajmnie da się patrzyć na ekran bo na tamtej miałem rozdzielczość 800x600 nie mogłem zmienić no i te paski więc przynajmniej wzroku sobie nie psuje a ta karta ma szanse działać normalnie…