Problem z sterownikami do karty graficznej gt 525m

Dzień dobry ogólnie mam mały problem ze sterownikami do karty graficznej gt 525m. Od kiedy wymieniłem dysk z hdd na ssd sterowniki od gt525m zaczęły dziwnie sie zachowywać. Np. w geforce GeForce Experience ciągle wyskakuje komunikat że muszę zaktualizować sterowniki bo jakieś tam są krytyczne aktualizacje i kiedy klikam uaktualnij sterowniki to przenosi mnie do strony głównej i pokazuje że mam najnowsze sterowniki wersja 391.35 i nie wiem o co chodzi tak samo zauważyłem znaczne spadki fps i program razer cortex nie pozwala mi zoptymalizować żadnej gry a przed wymianą dysku działało bardzo prosze o pomoc.
Specyfikacja:
i5-2430M
6gb ram
gt 525m

Pewnie chodzi o to, że sa najnowsze sterowniki, ale nie do takiego dziadka.

Dezinstalujemy.

Prawdopodobnie dlatego, że wymieniłeś dysk. Wcześniej dane szły powolutku, a teraz idą szybciej i system (karta) się zatyka momentami.

Tu w sumie nie ma co nawet kombinować, możesz sobie “optymalizować” do woli, ale karta nadaje się do wyświetlania punlpitu i nie mówię tu tylko o nowych grach. To w momencie wydania była biurowa.
Zreszta procesor nie lepszy, o CSGO na tym możesz śmiało zapomnieć.

w cs o dziwo mam stałe 75 fps

Czy stałe nie dam głowy, ale średnio możesz tyle mieć, tyle wyciagają 10 letnie quady. Poczekaj na mistrzów strzelanek i powiedzą, ze poniżej 120 nie mozna grać.

Wracając jednak do tematu, zdrowie dysku sprawdziłeś? Bo rozumiem, że kupiłeś nowy w sklepie? ILe ma % zapełnienia?

Wywal GeForce Experienc Co co ci to? Grasz w najnowsze gry czy co?

98% nowy

Zapełniłeś dysk SSD do 98%?! No to nie dziw sie, niektóre przy 50, a wiekszosc przy 80% zapełnienia ma problemy z transferem… Czyścimy więc z gier…