Problem z sterownikami do karty graficznej

Zwracam się do Was z następną prośbą. Jako, że znalazłem tu już nie raz odpowiedzi na różne pytania, chciałbym znowu skorzystać z Waszej wiedzy

Wątpię byście niesłyszeli o premierze GTA IV na PC. Zakupiłem grę (teraz cholerni żałuję), odpalam i zonk, tekstur nie ma. Pomyszkowałem trochę w sieci, są różne porady/sugestię. Skorzystełem z tej --> http://www.gtaforums.com/index.php?showtopic=378702

Posiadam kartę graficzną Nvidia 7900GS.

Postanowiłem postąpić jak napisał jeden z użytkowników tamtego forum. Sterowniki z nr. 169.21 odinstalowałem, użyłem następnie DriverSweeper i zainstalowałem najnowsze dla mojej karty (178.28). Odpalam GTA IV i niestety nawet intro się zacina i kompletny zwis kompa. Odinstalowałem 178.28 i użyłem specjalnych, wydanych pod GTAIV 180.84 (które niby nie obsługują 7900GS, lecz niby działają) no niby, bo teraz każda nowsza gra wyłącza mi się w sposób podobny co GTA IV, tak samo było w przypadku 178.28:/

Myślałem o formacie, jednak aktualnie zrobić tego nie mogę. Mam masę zdjęć, a zarabiać na chleb muszę. Wiem, że gry to sprawa drugorzędna, ale proszę was o pomoc. Potrzebuję rady jak naprawić działanie sterowników.

Pomógł rzecz jasna dam.