Problem z sterownikami do karty graficznej

Cześć, ostatnio napotkałem na pewien problem. Otóż nagle w ustawieniach systemu maksymalna możliwa do ustawienia rozdzielczość to 1600 na 1200. Wcześniej miałem 1920 na 1080. Zajrzałem więc do menadżera urządzeń i zauważyłem że sterowniki do karty graficznej są nieaktualne. Pobrałem więc nowe ze strony producenta i zacząłem ich instalacje. Jednak nagle instalacja jest przerywana i pisze że nie można zainstalować sterowników. Po tym wydarzeniu karta graficzna w menadżerze urządzeń zmieniła nazwę na ,Nieznane urządzenie". Próbowałem kilka razy zainstalować sterowniki ale cały czas działo się to samo. Potem spróbowałem zainstalować sterowniki zaznaczając opcję ,Czysta Instalacja". Nadal instalacja była przerywana. Pogorszyło się nawet, ponieważ teraz nawet instalator sterowników nie działa. Co mam robić?

P.S Mój sprzęt to Windows 8.1 64. Karta graficzna to GeForce GTS 450.

Spróbuj wyczyścić: http://www.dobreprogramy.pl/Display-Driver-Uninstaller,Program,Windows,47643.html .

Uruchamiając go pokazuje mi że nie posiadam program do otworzenia go.

Dobra, nieważne.

Niestety, instalator wciąż się nie uruchamia.

Masz Framework?

Program wymaga zainstalowanych w systemie bibliotek .NET Framework w wersji 3.5 lub nowszej. Najnowszą wersję .NET Framework można pobrać w dziale PROGRAMY -> Dodatki -> Biblioteki i inne dodatki (patrz: Programy powiązane).

Już nie potrzebuję pomocy. Poradziłem sobie już z tym, ale wciąż dziękuję za odpowiedz. :smiley: