Problem z sterownikami do karty sieciowej

dobry! Mam problem. Reinstall systemu był i chce podpiąć kabel od internetu ale krzyczy, że nie ma odpowiednich sterowników. Szukam juz godzinę. Żaden nie działa. W menedżerze urządzeń przy kartach sieciowych widnieje miniport wan l2tp, pppoe, pptp, wam miniport ikev2, ip ipv6, network monitor, sstp. Windows 7 home premium x64 laptop hp compaq presario cq56

http://support.hp.com/pl-pl/drivers/selfservice/Compaq-Presario-CQ56-Notebook-PC-series/4247498/model/4341165

… Poszedłem z tym laptopem do swojego domu i tam na moim pc nagle ta strona zadziałała bo wcześniej było brak steroników i szukałem po dziwnych stronach. No nic zobaczę czy zadziała.

Niestety ale żaden sterownik nie pomógł. Krzyczy, że brak sterowników do ETHERNET. Jedyną na ten czas opcją jest kupienie zewnętrznej karty wifi. Ale skoro on ma wbudowaną a nie działa ani na kabel ani bezprzewodowa to dziwna sytuacja. Komputer ich nawet nie wykrywa w żaden sposób w menedżerze urządzeń. Jakieś inne pomysły? Mam oddać laptopa za 2 godziny.

Sterowniki do chipsetu zainstalowałeś przed instalacją sterowników do karty sieciowej?

Oddałem już laptopa. Bios także nie wykrywał karty sieciowej. Poprzednia osoba korzystała z zewnętrznej karty. Nie instalowałem.