Problem z sterownikami do MP4 Pentagram Vanquish R-Touch 2GB

Dobry dzień ! Mam problem z MP4 marki Pentagram Vanquish R-TOUCH 2GB. A mianowicie kiedy podłanczam MP4 do PC, mój komputer nie wykrywa odtwarzacza. Myślałem że to problem z sterami ale na płytce dołączonej do zestawu były stery tylko do WIN98. Potem wymieniłem kabel i dalej to samo. Ludzie pomóżcie !!

Nie pojawiają się żadne komunikaty (dymki). W odtwarzaczu na ekranie przez chwilę widać obrazek taki sam jak by WinXP wykrywał odtwarzacz normalnie a chwilę później pokazuję się ekran ładowania akumulatorka. Dodam jeszcze tylko specyfikacje

sprzętu :

AMD Duron 1,8 Ghz @ 1,9 Ghz

Zotac NVidia GeForce FX 5200

256 mb ramu Elixir 266 Mhz

AsRock K7S41GX

Zasilacz JNC BC-300ATX

HDD WD 40 GB model nie wiem jaki

A więc ludziska help me !

skisek , popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Nie wiem czemu mi na winXp śmiga gorzej bo mam teraz win7 i czasami wykryje czasami nie, ale mam problem bo piosenki które wgrałem nie działają czyli …

Piosenka trwa 3:23 a na pasku przewija się w 10s + nie ma dzwięku i nie wiem czy zły format piosenki (W czo wątpię) czy to że jest wysokiej jakości (320 kbps) a reszta od

128 do 265 kbps

Więc nie mogę Ci pomóc zresztą pisałeś dawno więc może nie masz tego problemu??

A korzystając z okazji wymienię wady produktu

1.Panel u mnie po 2 latach nie działa dobrze

2.ekran się szybko rysuje( ale to tak wiecie)

3.“lusterko” które jest z tyłu łatwo się wgniata

4.ta powłoka na panelu mi się odkleiła! !!

Wejdź w menedżer urządzeń i odinstaluj wszystko w Kontrolerach uniwersalnej magistrali szeregowej potem restart kompa. Jak zainstaluje sterowniki do usb spróbuj podpiąć mp4 powinno pomóc