Problem z sterownikami GPU

Hejka

Kolejny problem w moim PC mianowicie…

Jakis miesiac temu robilem kolejny format w moim PC bo zachcialo mi sie byc beta testerem i przes to mialem blue screeny czesto wiec jedyna opcja na zatrzymania brania udziału w beta testach win 11 bylo zrobienie formatu tak zrobiłem zainstalowałem wszystko tak jak ostanim razem zaczynajac od sterownikow koncząc na grach i oczywiscie pojawil sie nastepny problem a są to mikro lagi podczas grania w cs:go przy innych grach tego nie zauwazylem a w cs w momentach gdzie robię szybki ruch postacia albo zmieniam bron wystepuje mikro lag na milisekunde ale jest to czeste wczoraj probowalem odinstalowac sterowniki do gpu i amd ryzen master bo mam podkrecony cpu i zaisntalowalem na nowo sprawdzilem dokladnie gpu (rewizjie) zainstalowalem odpowiedni sterownik ze strony producenta oraz w przypadku amd cpu to samo i co najlepsze wydaje mi sie ze te mikro lagi sa jeszcze bardziej częstsze niz wczesniej

FPS stałe 250 w gore ping nie wiecej niz 50/60 ustawienia grafiki 1600x1200 na 144hz
wszystkie ulepszacze z win 11 do gier najpierw testowalem na wylaczonych i pozniej na wlaczonych i to samo

Dzis bedę testował na odinstalowanym programe amd radeon experience

Ma ktoś jakies sugestie co może być przyczyną takich objawów

problem dalej występuje sprobowałem zmienic wersje cs go na beta poniewaz czytalem ze jakis czas temu byly lagi takie jak ja mam na skale swiatowa lecz to nie pomoglo zainstalowalem na drugim dysku win 10 i na nim na swiezo CS:GO i o wiele lepiej lagi jednak wystepują ale zazwyczaj przy zmienianiu broniu na scrollu jest widoczny lag czy czasami bardzo rzadko podczas chodzenia aczkolwiek juz prawie problem znikł tylko moje pytanie brzmi czemu sie nagle pojawil na win 11 i skad on jest jaki jest jego rdzen