Problem z sterownikami od karty tv

Witam

Próbuje zainstalować karte TV AVACS Smart TV+FM stereo NICAM, bez rezultatów. Problem polega na tym że sterowniki się instalują, nie powiem, ale w menadżerze urządzeń są podświetlone na zółto. Na koniec instalacji pojawił się komunikat ze sterowniki zostały zaistalowane ale urządzenie może pracować nie poprawnie. Kod blędu 10. Nie wiem co jest grane. Próbowałam pare razy, powyłanczałam wszystko, kasperskiego, firewalla, modem, przeczyściłam rejestr, ogólnie mówiąc posprzątałam :slight_smile: i dalej to samo. Kilka miesięcy temu kiedy ostatni raz istalowałam karte nie było z tym problemów. Przeglądając forum z nadzieją że znajde rozwiązanie natknęłam się (chyba) na podobny problem, przyczyną mogł być servis pack 2 (jak ewentualnie go wyłączyć, żeby móc zainstalować karte tv już bez niego). Nie pamiętam czy ostatnim razem tv była instalowana już z servis packiem czy nie. Pewne jest natomiast że servis packa doinstalowałam póżniej. Jakiś czas temu postanowiłam zoptymalizować kompa pod względem działania zbędnych usług za przykładem poradnika z forum. Może więc o to chodzi. Może nie potrzebnie coś wyłączyłam. W razie czego zamieszczam wykaz tych nieaktywnych usług. Z góry wielkie dzięki za wszelką pomoc, wszak pragnieniem moim jest móc znów oglądać tv :smiley: .

uslugizv7.jpg

Mam tą samą kartę i musisz zainstalować sterowniki z poziomu panelu steroawnia zaznaczając urządzenie i niech komp sam wyszuka stery z płyty

O ile się nie myle to tak też robiłam, w pierwszej kolejności. Sprobuje jeszcze raz, a co mi szkodzi. Przed momentem pobrałam nowe stery ze strony producenta i nic, pisze że te które są są najlepsze :roll:

Najpierw instaluje stry przez panel a potem instaluje programy z płyty typu MpegTV Station PCITV i InterVideo WinDVR 3 działa bez zarzutu

Probowałam przez kreatora dodawania sprzętu, przez panel też i nic. Z drugiej strony dziwi mnie też że w drzewku nie pojawia się wcale karta tv, a o ile się nie myle powinno tak być. Karty nie wyjmowałam, jest cały czas tam gdzie była. Może to jednak przez tego servis packa. Czy można go w jakiś sposób deaktywować na moment (tak jak można odłączyć np sieć, czy chociażby firewalla itp.) Nic z tego nie kumam. Chciałabym pooglądać jeszcze w tym sezonie LM :smiley: (karta łapie mi TVN Turbo), bo na tv publiczną chyba nie ma co liczyć.