Problem z Sterownikami przy odpalaniu GTA V

Witam . Kupiłem ostatnio Gta V zainstalowałem i zaktualizowałem poprawnie . Gdy chciałem włączyć grę wyskoczył mi komunikat "Nie znaleziono sterowników directX 10 lub 11 ani urządzenia które je obsługuje . Zainstaluj najnowszą wesje Direct X lub karte graficzną obsługującą DirectX lub 11 " . Nie wiem co mam robić . Proszę o pomoc .

 

 

??

 

:arrow: Gry

 

Podaj specyfikację techniczna komputera,

Sterowniki graficzne zainstalowane ?

Podaj link ze skanu driveragent.com - będziemy wiedzieli wszystko o twoich sterownikach

 

Dziwne mój post znikł ?

Dobra mam nowy problem. Po prostu zainstalowałem zły sterownik kiedy to sprostowałem gra otwierała się w porządku. Gdy włączyłem ponownie komputer wyskoczył ten sam błąd instalowałem od nowa ten sterownik . I tak się dzieje za każdym razem gdy uruchamiam ponownie komputer .

A karta jest sprawna?

Tak poprostu wcześniej zainstalowałem zły sterownik i teraz za każdym razem muszę instalować ten poprawny  sterownik co prawda trwa to mniej niz 5 minut ale nie chce mi się za każdym razem instalować tego . 

Jaka karta, jaki system, jaki i skąd sterownik próbujesz zainstalować? Jak Ci pomóc, skoro nie podajesz żadnych informacji?

GeForce GTX 550 Ti Poprawny sterownik pobrałem stąd http://www.nvidia.pl/download/driverResults.aspx/83854/pl . Te złe pobrałem przez panel nvidi