Problem z sterownikami Wi-Fi

Mam laptopa Toshiba Satelite L300-F19 z zainstalowanym Windows XP Pro. SP3. Ma on Wi-Fi ale nie mogę poradzić sobie z zainstalowaniem go w menadżerze urządzeń widzę 2 nieznane urządzenia jedno “Karta Ethernet” a drugie znajduje się w “Sterowniki niezgodne z Plug and Play” i nazywa się “serial”. Ściągałem sterowniki z strony producenta wszystkie przeznaczone do Internetu i karty Wi-Fi i 99% reszty. W systemie wydaje się tak jakby sterowniki były, oprogramowanie też ale jak by nie było karty. (Przełącznik jest włączony i kontrolka świeci jednostajnie).

Bardzo proszę o pomoc laptop ma być prezentem i jest mi potrzebny w pełni sprawny na jutro! !!

Z góry dzięki za bardzo szybką odpowiedz i pomoc…

Karta Ethernet odpowiada za internet przewodowy, A Ty mówisz o Wi-Fi czyli bezprzewodowym.Powinny być dwie pozycje w Kartach sieciowyych.O serial bym się narazie nie martwił.

Internet przewodowy działa, na początku jak nie działał karty były dwie i jedna zniknęła i zaczął działać net przewodowy. A jak mam zrobić żeby pojawiła się karta wi-fi?

Znajdż przełącznik Wi-Fi i zobacz ,czy jest w pozycji ON

Przełącznik jest włączony. Kumpel powiedział mi że miał u siebie podobną sytuacje, i trzeba było zainstalować jakąś aktualizacje i dopiero pojawił się jeszcze sprzęt którego wcześniej nie było i znikną “serial”. Właściwie co to jest ten serial?

Dodane 27.08.2009 (Cz) 19:26

Sorry że długo nie odpowiadałem. Problem właściwie rozwiązał się sam bo wgrało się mnóstwo aktualizacji i wystarczyło na pozycję Karta Ethernet kliknąć prawym klawiszem aktualizuj sterownik i ręcznie pokazać mu sterownik od wi-fi i wszystko działa. A z serialem pogrzebałem w internecie i dałem sobie spokój.