PROBLEM Z STEROWNIKAMI :( win 98

Witam mam widowsa 98 na kaputerze na ktorym nie mam internetu…

szukam na stronach szukam i niemoge za nic w swiecie znalesc tych sterownikow… chcial bym je zciagnac na ten kaputer(posiadajacy Xpka) nagrac na plytke i zainstalowac tam ale nigdzie sterownikow do 98 nie widze prosze o pomoc

Moja Karta to

GeForce FX Go5200 (“FX 5200” to nie to samo co “FX Go5200”)

Jesli ktos byl by laskaw mi pomoc byl bym bardzo wdzieczny…

Pozdrawiam i z gory dziekuje.

Poszukaj tu

A ja od rana szukam sterownika do GeForce FX Go5200 i nie moge znalesc wszedzie sa tylko do GeForce Fx 5200 A TO NIE TE SAME!

kiedy probuje je zainstalowac to pisze mi ze nie moze znalesc sterwonikow zgodnych z aktualnym sprzetem… od rana sie mencze wiec jesli ktos mogl by mnie nakierowac gdzie takowe sa byl bym bardzo wdzieczny!

Ze strony nVidii:

Proszę zmienić temat na konkretny, mówiący o problemie.

W tym celu proszę użyć przycisku icon_edit.gif

direxus

Popraw błędy,używaj polskich znaków,opcja zmień i popraw.JNJN

Czy to laptop?

Udaj się na stronę producenta lapa i pobierz stery do Twojego modelu i systemu WIN98/SE.

Prosze wybaczyc ale jestem w niemczech mam niemiecka klawiature i niemieckiego windowsa wiec jest to raczej nie mozliwe (Kaputer szefa zmiana na polski nie wchodzi w gre)

Mianowicie jak wyzej podpisane nie mam internetu na kaputerze ktory ma win98 a na stronie “Compaq” bo taki wlasnie ten laptop jest kiedy wchodze na ta strone z tego kaputera (Stacjonarny HP) wypisuje mi sterowniki do tego kaputera a nie do Laptopa dlatego prosze o pomoc i skierowanie mnie moze na strone gdzie takie sterowniki mozna sciagnac bez potrzeby siedzenia na kaputerze ktory potrzebuje tych sterownikow…

Byl bym bardzo wdzieczny jesli ktos by mi pomogl (PS: Jestem od 20 lat w niemczech i po polsku mowilmy tylko w domu prosze mi wybaczyc za jakies bledy)

direxus - byłeś proszony o używanie polskiej pisowni i poprawienie błedów. Zastosuj się do tej prośby bo temat wyląduje w koszu.

Dokładny typ lapa - podaj.

Compaq Presario B1011

GeForce FX Go5200 64 Mega

P4 2,8giga

512 DDRam

spróbuj te:

http://www.soft32.com/Download/Free/NVI … 640-1.html