Problem z sterownikami

Witam mam problem z instalacja sterowników do płyty głównej , sterowniki otrzymałem wraz z zakupem komputera .Otóż gdy próbuje instalować jakikolwiek rodzaj sterownika i gdy klikam “instal” obok nazwy pisze ze zainstalowano a sterownika nie ma na komputerze , wersja płyty głównej : 6-Series UEFI 1.10 B11. 1212.2 . Zauważyłem jeszcze ze gdy uruchamia sie okno menu instalacji sterowników to wyświetla sie taka informacja:DRIVE~18

Load error

Uzupełnij podstawowe informacje: model płyty głównej i system operacyjny do którego instalujesz sterowniki.

Windows XP , model Płyty :GIGABYTE GA-H61M-S1

adis120 ,

Rejestrując się na niniejszym forum zobowiązałeś się przestrzegać jego regulaminu. Niestety, w tym momencie łamiesz go nie tytułując poprawnie tematu oraz nie używając polskich znaków diakrytycznych (ą, ę, ć, itd.). Proszę zapoznać się w pierwszej kolejności z regulaminem forum, a następnie z tym tematem. Po zapoznaniu się proszę poprawić tytuł tematu, używając przycisku zmien.gif

Pobierz sterowniki ze strony producenta:

http://www.gigabyte.pl/products/page/mb … /download/

kolejność instalacji:

  1. Intel INF installation

  2. Realtek PCIe LAN Driver

  3. Intel VGA Driver

  4. Realtek Function driver for Realtek Azalia audio chip (Including Microsoft UAA Driver in English edition)