Problem z sterownikiem do GF 9600GT


(manfred1) #1

Witam serdecznie mam pytanie bo coś nie mogę sobie poradzić. Otworzyłem stronę gdzie znajdują się sterowniki do karty graficznej GF 9600GT. Odinstalowałem stare i zainstalowałem nowe. Niestety podczas pracy na Photoshopie komputer samoczynnie resetował mi się. I teraz się zastanawiam czy zainstalowałem odpowiedni sterownik do XP. Jeśli można to prosiłbym o wskazanie poprzez link za co dzięki. Po odinstalowaniu nowego i ponownym zainstalowaniu starego sterownika komp nie resetuje sie ale wydajność PS spadła


(Dritone) #2

Najnowszy (stabilny) to jest ten >> http://www.nvidia.pl/object/winxp_195.62_whql_pl.html, a ty jaki instalowałeś?


(manfred1) #3

Ten sam już sam nie wiem co jest. Wiem że przy tym z płyty system jest stabilny a przy tym nowym co chwile miałem restart.


(Dritone) #4

Ze sterownikami tak już jest - nowszy nie znaczy lepszy. Na twoim miejscu wypróbowałbym kilka różnych driverów z archiwum Nvidii.


(Cyba91) #5

I warto także sterowniki odinstalowywać programem Revo uninstaler w trybie zaawansownym i usuwać wszystko co znajdzie w rejestrze i na dysku (pozostałości).I takie przeinstalowywanie sterowników do karty graficznej też dobrze nie robi dla systemu,warto czyścić rejestr po każdorazowym takim odinstalowywaniu programem :arrow: http://www.dobreprogramy.pl/Eusing-Free ... 12923.html


(Longhorn2009) #6

Zamiast najnowszego możesz wgrać ten sterownik: http://www.egielda.com.pl/?str=download ... ile&id=176 U mnie na GeForce 8600GT nie ma z nim żadnych problemów.


(Agatonster) #7

manfred1 ,

Poczytaj Konkretne tematy... ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.