Problem z Sterownikiem Karty Graficznej

Witam ! od jakiegoś czasu miałem tak że jak komp się włączał to na chwilę sie ekran wyłączał na 1 sek(zaraz po zalogowaniu). nie przeszkadzało mi to i to ignorowałem aż do dziś niedawno robiłem formata nic nie pomogło ale to nie z tego powodu. Kiedy klikam na sterownik ATI to tak samo znika ekran jest czany na 1 sek. Jest to powiązane z OpenGL poniewarz nie dawno zainstalowałem se cs’a i nie wyświetlały się literki w menu a było ustawione na Open GL włączyłem half life i tam tak cały czas wszystko mrugało literki i wogóle ale weszłem w opcje i zmieniłem na D3D (direct) i gra chodzi normalnie. Zainstalowanie nowszych sterowników nie pomaga. Posiadam kartę Radeon 9000 128mb w dxdiagu wszystkie testy wypadają poprawnie poza tymi rzeczami nie mam żadnych problemów i nie miałem nigdy takich jak powyrzej.

Udało mi się zrobić 2 screeny:

http://img207.imageshack.us/gal.php?g=c … rope01.jpg

kimz ,

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

Proszę dostosować podpis do wymogów Regulaminu - odbierz PW.