Problem z streamci.dll

Witam,mam problem…Mam słabego kompa i przy instalacji XP nie skopiowalo mi kilku plikow(za malo ramu jest tego powodem).Po instalacji sterowników do płyty głownej nie działa mi dzwięk,jakby nie bylo sterownikow.Kiedy sciagam sterowniki do dzwiekowej wyskakuje dymek ze znaleziono nowy sprzet ale po chwili wyskakuje okno RUNDLL “Wystapil blad podczas ladownia streamci/nie mozna odnalezc okreslonego modulu”.Mozna cos z tym zrobic nie formatujac dysku?Dziekuje za odpowiedz.

Jaką masz płytę główną?

Nie rozumiem tego stwierdzenia. Dlaczego tak uważasz? Podczas instalacji systemu, gdy płyta jest w dobrym stanie, a napęd prawidłowo odczytuje płyty, XP powinien się prawidłowo zainstalować.

Może płyta z XP jest uszkodzona? I nie można kilku plików skopiować na dysk.

Typ procesora Intel Celeron-A, 525 MHz (7 x 75)

Nazwa płyty głównej ECS P6BAT-A+ (2 ISA, 4 PCI, 1 AGP, 3 DIMM)

Mikroukład płyty głównej VIA VT82C693A Apollo Pro133

Pamięć fizyczna 320 MB (SDRAM)

Typ BIOS’u Award Modular (12/09/99)

Karta wideo NVIDIA GeForce2 MX/MX 400 (32 MB)

Akcelerator 3D nVIDIA GeForce2 MX/MX 400

Karta dźwiękowa C-Media CMI8738/C3DX Audio Device

Dysk fizyczny ST313021A (12 GB, 5400 RPM, Ultra-ATA/66)

Dysk fizyczny WDC WD800JB-00FMA0 (74 GB, IDE)

Gdzies czytalem na forum dlaczego sa problemy z niektorymi plikami przy instalacji i podobno spowodowane jest to albo uszkodzeniem ramu albo jego iloscia.Wczesniej instalowalem i nie bylo zadnych problemow.Plyta jest w stanie idealnym a 2 dni temu instalowalem kumplowi Xp-ka i bylo bez problemow…Myslalem ze to moze przez naped ale to tez nie to.Mysle ze moze sciagnac biblioteki ktorych mi brakuje ale jak wrzucam streamci.dll do windows/system 32 to dalej jest to samo…

Dodane 12.07.2009 (N) 13:38

Komp,masakra,wiem :roll: Ale moj mi strzelil i tymczasowo tego uzywam