Problem z stylem Windows XP

Witam,

Mam pewien problem. Mianowicie dzisiaj po zresetowaniu komputera zaszły zmiany w wyglądzie okien, przycisków itp. Kiedy wchodzę w “właściwości: ekran” - “wygląd” i wybieram zakładkę “Okna i przyciski” wyskakuje mi tylko zmiana na “Styl klasyczny Windows” (taki jak w Windows 98). Nie mogę wybrać innych stylów. Nie wiem co się dzieje :? . Szukałem na innych forach, ale tam nic o tym nie ma :frowning: W czym może tkwić problem ??

Kombinowałeś coś wcześniej z dodawaniem innych stylów, UXTheme Patcherami czy Customization Packami?

Nie, dowiedziałem się o tych innych stylach, dopiero gdy szukałem odpowiedzi na mój problem :confused: Za to wcześniej użyłem programu EasyCleaner do usunięcia zduplikowanych plików, a następnie zresetowałem komputer :frowning:

Przywracaj system do czasu sprzed EasyCleanera.

Może to głupio zabrzmi, ale jak to zrobić :expressionless: ?

Narzędzie systemowe w start w Windows XP i przywracanie ,ale za nim to zrobisz w Uruchom - wpisz services.msc potem na liście sprawdź czy proces “kompozycje” masz włączony jeżeli nie to 2x klik na tekst i wybierz automatyczny start bądź włącz potem wybierz przycisk Uruchom w tym oknie idź do kompozycji normalnie i wybierz styl luna (Windows XP) , jeżeli nie zadziała to jak podałem wejdź w Przywracanie systemu i postępuj zgodnie z wskazówkami w programie

Kiedy wpisuje “services.msc” i uruchamiam, wyskakuje mi błąd - “Klasa niezarejestrowana”. Kiedy próbuje zrobić to narzędziem przywracania, w ogóle nie mogę nic kliknąć na kalendarzu (klikam, ale nic się nie dzieje). Teraz myślę czy to moja wina, EasyCleanera, czy mojego genialnego komputera xD

Dodane 01.04.2013 (Pn) 23:11

Znalazłem plik w koszu :o

Jak widać czasem najprostsze rozwiązania są najskuteczniejsze. Dziękuję wszystkim, którzy pomagali mi w rozwiązaniu problemu :wink: