Problem z subdomeną


(Szymon Labinski) #1

Problem jest dosyć skomplikowany więc postaram się go opisać bardzo dokładnie.

Dzielę swoją stronę na dwa segmenty, jeden gdzie będą same moje zdjęcia a drugi gdzie będzie blog o fotografii. Wcześniej miałem tylko jeden segment i tam wszystko, było to pod subdomeną blog.szymonlabinski.pl, teraz wszystko pod tą subdomeną zrobiłem tak jak chcę, czyli przekształciłem to na swoje portfolio (później zajmę się blogiem o fotografii). Po zrobieniu tego wszystkie chciałem odpiąć subdomenę blog.szymonlabinski.pl od folderu BLOG na ftp(gdzie właśnie miałem całego wordpressa) i podpiąć pod to nową subdomenę photo.szymonlabinski.pl. Zrobiłem to i główna normalnie działała, ale niestety jak wszedłem np. w któryś ze wpisów to przenosiło mnie na starą subdomenę czyli blog.szymonlabinski.pl/wpis1... niby działa, ale później muszę odpiąć domenę blog.szymonlabinski.pl i podpiąć pod to co będę robił później czyli bloga o fotografii(wtedy będzie mnie przenosiło w puste miejsce...).

Wiem, że mało czytelnie to napisałem ale mam nadzieję, że się połapiecie. Z góry wielkie dzięki za pomoc bo bardzo mi zależy na tym.


(Armon) #2

Przede wszystkim napisałeś, że coś zrobiłeś, ale nie napisałeś jak to zrobiłeś, więc jak ktoś ma stwierdzić, czy zrobiłeś to dobrze, czy też źle? :wink:

Poczytaj o .htaccess