Problem z subdomeną

Problem jest dosyć skomplikowany więc postaram się go opisać bardzo dokładnie.

Dzielę swoją stronę na dwa segmenty, jeden gdzie będą same moje zdjęcia a drugi gdzie będzie blog o fotografii. Wcześniej miałem tylko jeden segment i tam wszystko, było to pod subdomeną blog.szymonlabinski.pl, teraz wszystko pod tą subdomeną zrobiłem tak jak chcę, czyli przekształciłem to na swoje portfolio (później zajmę się blogiem o fotografii). Po zrobieniu tego wszystkie chciałem odpiąć subdomenę blog.szymonlabinski.pl od folderu BLOG na ftp(gdzie właśnie miałem całego wordpressa) i podpiąć pod to nową subdomenę photo.szymonlabinski.pl. Zrobiłem to i główna normalnie działała, ale niestety jak wszedłem np. w któryś ze wpisów to przenosiło mnie na starą subdomenę czyli blog.szymonlabinski.pl/wpis1… niby działa, ale później muszę odpiąć domenę blog.szymonlabinski.pl i podpiąć pod to co będę robił później czyli bloga o fotografii(wtedy będzie mnie przenosiło w puste miejsce…).

Wiem, że mało czytelnie to napisałem ale mam nadzieję, że się połapiecie. Z góry wielkie dzięki za pomoc bo bardzo mi zależy na tym.

Przede wszystkim napisałeś, że coś zrobiłeś, ale nie napisałeś jak to zrobiłeś, więc jak ktoś ma stwierdzić, czy zrobiłeś to dobrze, czy też źle? :wink:

Poczytaj o .htaccess