Problem z submenu

Witam.

Od jakiegoś czasu jestem właścicielem strony postawionej na CMS Joomla 1.5.23 i hostingu 1&1. Co jakiś czas coś zmieniam lub dodaję, a tym razem padło na submenu i wszystko by było pięknie gdyby nie to, że to właśnie menu pojawia się tylko na moment po czym znika nie dając możliwości potencjalnemu przeglądającemu w nie wejść. Okazało się jednak, że w/w problem dotyczy prawdopodobnie tylko Firefoxa 4 ponieważ na IE8 wszystko działa bez zarzutu. Celem zobrazowania całego zamieszania podaję adres strony, którego bynajmniej proszę nie traktować jako pseudoreklamy.

adres: www.deejayjerry.pl

wykorzystywany szablon: upsilum

Pozdrawiam,

Jerry77

Powiedź dokładnie co ci nie działa, ponieważ submenu jest bardzo rozległym pojęciem ;]

btw żeby nie było, nie widzę różnicy między chrome, ff, operą, ie9

Więc tak, w górnym menu mam przycisk “IMPREZY” po najechaniu na który powinno się rozwinąć submenu z opcją “ARCHIWUM”. Oczywiście dzieje się tak ale w FF4 po rozwinięciu zaraz znika tak, że nawet nie zdążysz przeczytać co tam jest napisane nie mówiąc już o kliknięciu tego buttona. Dzięki za odpowiedź :slight_smile:

p.s. W Chrome też nie działa :expressionless:

Dodane 18.05.2011 (Śr) 21:55

Pobrałem pliki .js z podobnego szablonu który działa na podobnej zasadzie i hula :smiley:

Temat można zamknąć.