Problem z subskrypcją

Cze mam problem a mianowicie przedwczoraj zarejestrowalem swoj adres email w bazie dobreprogramy do subskrypcji tegoz oto vortalu i jak dotychczas nie otrzymalem zadnego emaila z linkiem potwierdzajacym zarejestrowanie sie nie wiem co jest nie tak ale chciałbym otrzymywac emaile z subskrypcja co sie dzieje aktualnie na vortalu.

Moj adres E-mail to : marcin468@wp.pl

Prosze o pomyślne rozwiązanie mojego problemu.

Dziekuje serdecznie i pozdrawiam

a zastosowałeś się całkowicie do tej treści :

mail jest wysylany raz na tydzień

Niestety do mnie do skrzynki nie dotarl ten mail i nie wiem co teraz zrobic aby go otrzymać :cry:

Franki tak się niestety składa, że sewery WP uznają nasze maile z automatu za spam i najzwyczajniej w świecie je blokują.

Napisałem w tej sprawie do admina WP, mam nadzieję, że się tym zajmą.

P.S. Jeśli chodzi o Twojego maila, to aktywuje go ręcznie.

lisek podaj z jakiej domeny są wysyłane e-maile aktywujące.

Aczkolwiek jest taka opcja w poczcie WP, która pozwala podać adresy/domeny dla których system antyspamowy będzie wyłączony.

hdf7gh.th.jpg

No domene to chyba znasz. :wink:

dobreprogramy.pl :slight_smile:

Domene to nie sposób nieznać, interesował mnie tylko adres e-mail.

Jednak i tak nie wiem dlaczego dalej nie przychodzi e-mail aktywacyjny :? Nawet po wpisaniu go na “białą listę”.

Franki, tak jak napisał lisek - WP ma z tym problem, spotkałem się z tym, że nawet w sklepie internetowym prosili, żeby nie podawać jako kontakt adresu e-mail na WP, bo nie dochodzi poczta. Spróbuj założyć na interii i powinno być ok

pozdro