[Problem] z Synaptics TouchPad w Acer 3692

Witam,

Mam drobny problem z Urządzeniem wskazującym Synaptic TouchPad v6.2 w laptopie Acer Aspire 3692. Przy okienku Logowania TouchPad nie reaguje, po zalogowaniu i podczas uruchamiania aplikacji w tle TouchPad działa przez parę sekund, jak włączam lub Wyłączam TouchPad’a w Właściwości: Mysz to na parę sekund TouchPad się budzi.

Jak usunąć ten problem Ma ktoś jakiś pomysł??

P.S Sterowniki wersja 9.0.3 20Oct06 nowszych nie znalazłem, instalowałem tez starsze ze strony producenta i ten sam problem był nadal.

Sprawdź w msconfig czy sterownik aplikacji jest ładowany przy starcie.

W msconfig/Uruchamianie jest wpis który uruchamia z Program Files plik SynTPEnh.exe który jest częścią ToutchPad’a innych nie rozpoznałem, Nowe sterowniki są zainstalowane. Najpierw wywaliłem tamte i zainstalowałem Nowe i Nowsze od tamtych.

Ikonka ToutchPad’a koło zegarka jest. I to jest właśnie ten SynTPEnh.exe

Spróbuj odinstalować tą aplikację, a z poziomu menagera urzadzeń odinstalwoać sterowniki do toutchpad’a.

A później na nowo je zainstalować.

:!: A może nawet wystarczy opcja przywróc poprzedni sterownik (z menadżera urządzeń).

Robiłem tak, przywracałem odnawiałem odinstalowywałem aktualizowałem, instalowałem różne wersje sterownika i zawsze to samo zero efektu.

Tu raczej sie rozchodzi o te ze “trzeba coś gdzieś przełączyć”, bo sterownik nie sprawia problemu wszystko jest poprawnie zainstalowane i według komputera to urządzenie chodzi poprawnie, patrzyłem w Biosie ale tam niema nic co mogło by sie przydac

Miałam ten sam problem a okazał sie banalny. Wystarczyło go poprostu włączyć: Fn+F7

Dokładnie, Fn+F7 i problem z głowy, ale ile to ja musiałem przejść aby to znaleźć :-). Problem rozwiązał dział techniczny firmy http://www.acer.pl do piero :lol:

Pozdrawiam, i dzięki za wszelką pomoc, Arkadiusz