Problem z synchronizacją IMAP folderów w programie The Bat!

Witam serdecznie,

Posiadam program pocztowy The Bat! Professional Edition, wersja 5.3.8 (najnowsza)

Korzystam z protokołu IMAP4. Mam stworzone w najnowszym the bat profesional następujące foldery:

72b2e800dc4a.png

P.S. Folder “Sent”, “Trash”, “Śmieci” utworzył sie automatycznie w TB przy konfiguracji konta e-mail.

Tak samo utworzyłem na serwerowym kliencie (webmail):

45a1c54133bd.png

Mianowicie, korespondencja zapisuje się/synchronizuje się pomiędzy TB a webmailem tylko foldery “wysłane” i “odebrane”.

Jak przenoszę w TB wiadomości z folderu “odebrane” do podfolderu np. “zadania”, to tam są. Jednak na webmailu nic się nie zmienia.

Pytanie 1. Jak zrobić, aby foledry w TB i na webmailu się automatycznie synchronizowały (jak coś robie w TB to żeby to samo się zrobiło w webmailu)?

Pytanie 2. Jak usuwam w TB wiadomość, to nie maj jej w “kosz”, tak samo na webmailu nie ma w “kosz”. Jak ustawić, aby usunięte wiadomości np. “odebrane” pojawiały się w “kosz” (w TB jak i na webmailu)?

Pytanie 3. Dlaczego podkreśla mi słowa, które są poprawnie napisane. Jak chce dodać je do słownika to nie mogę (najeżdżam myszką na niepoprawne słowo, klikam prawym przyciskiem myszki i wybieram opcje “dodaj słowo” - nic się dalej nie dzieje!?). Jaki najlepszy wgrać słownik PL lub jak rozwiązać ten problem?

041c5adaa185.png

Z góry serdecznie dziękuję za udzielenie porad!

ekspert20 , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie, używając przycisku image.php?album_id=20&image_id=4038