Problem z synchronizacją konta w Operze 60

Cześć,

po reinstalacji mojego Windows 10 (1809), chciałem zsynchronizować konto Opery (wersja 60.0.3255.95). Niestety po podaniu loginu i hasła przy ikonie synchronizacji pojawia się żółty wykrzyknik i Opera się nie synchronizuje. Próbowałem usunąć katalog użytkownika, przeinstalować i zainstalować starszą wersję ale to nie pomogło. Po długich próbach i prześledzeniu kilku wątków na oficjalnym forum opery, udało mi się zsynchronizować hasła i zakładki, niestety ustawienia i historia nadal są niezsynchronizowane. Macie może jakiś pomysły co może być nie tak? W Operze jest jakiś błąd?

EDIT: przez stronę widzę historię. Korzystam też z mobilnej opery i tam wszystko śmiga.

Z góry dziękuję za wszelkie uwagi.

Próbowałeś logować się bezpośrednio przez stronę “opera account”?

1 polubienie

Tak. Przez operę mobilną wszystko śmiga.

Może nagle niekompatybilne, po jakimś roku mobilną uaktualniono do “Chromium 73”.

Przez cały rok śmigało, tylko po reinstalacji win10 przestało.

1 polubienie

Wiesz co, to może być problem z serwerami Opery. Kilka przypadków takich miałem z rok temu. Dałem sobie spokój, później po kilku dniach próbowałem zalogować się i poszło.

Problem jest taki, że od ponad tygodnia nie mogę się zsynchronizować. Chyba czas się na vivaldi przenieść :stuck_out_tongue:

A próbuj. :stuck_out_tongue:

No tyle, że trzeba wtedy wkraść wersje alfa na Androida.

https://vivaldi.com/android/ - szaraki mogą czekać na mail z beta testami lub oficjalną publikacją w sklepie Play.