Problem z synchronizacją z HTC Smart Win7

Witam. Jeśli to zły dział to przepraszam ale ciężko ustalić do czego to należy ponieważ problem polega na współpracy PC z telefonem HTC Smart.

Wygląda to tak że do telefonu dołączona jest instrukcja w której jest napisane, że "Za pomocą programu HTC Sync™ można synchronizować kontakty i kalendarz programu Outlook lub kontakty programu Outlook Express między komputerem a telefonem. "

Pobrałem program HTC Sync jednak przy próbie synchronizacji nie można tego wykonać bo w moim systemie nie ma programu Outlook, Outlook Express. Pytanie jest następujące: Co muszę pobrać aby wykonać synchronizację kontaktów (tylko o to mi chodzi)? Przypominam, że posiadam system Windows 7.

Skoro nie masz w systemie Outlooka ani OE a programik do synchronizacji jest jakiś starawy/niedorobiony i nie działa z np. Windows Mail to chyba jasne, że musisz spróbować czegoś innego :slight_smile:

Popatrz w instrukcji do telefonu i/lub jego menu czy obsługuje ActiveSync czy synchronizację z Microsoft Exchange. Jeśli tak, to możesz skorzystać z darmowej (no prawie, jeśli telefon nie ma wi-fi to trzeba zapłacić za transfer; ale nie są to jakieś wielkie ilości danych) usługi Google Sync -> http://www.google.com/mobile/sync/

Program nie jest stary tylko jakoś tak go zrobili że obsługuje tylko OE i Outlook.

W instrukcji w dziale “synchronizacja” jest napisane tylko że współpracuje z tymi wskazanymi wyżej programami - o innych nic nie było.

A w Vista / windows 7 nie można zainstalować Outlook Express lub Outlook?

Outlooka spokojnie zainstalujesz - przecież to część pakietu MS Office. Kiedyś w komplecie HTC dawało płytkę z instalką outlooka aby nie było takich wałków, że nie ma z czym synchronizować urządzenia.

Z tego co wiem, z Outlook Express nie zsynchronizujesz kontaktów, a do tego wystarczy Ci nawet wersja 60 dniowa, do pobrania pewnie z vortalu.

Ale próbowałem pobrać OE stąd:

http://www.softpedia.com/progDownload/Outlook-Express-Download-40.html

Jednak po pobraniu okazywało się że to chyba IE6, plik nazywał się tak - ie6setupOe.exe I przy próbie instalacji wyskakiwał błąd że posiadany IE jest nowszy niż ten który chce zainstalować…

Mam kupiony pakiet Office ale w wersji w której jest tylko Word, Excel i Power Point.

hej,za bardzo nie wiem gdzie mam pisać,ale od nie dawna mam htc smart i tak sie zastanawiam czy da się usunąć zegar z głównego menu???i tak przy okazji to ten telefon ma jakies fajne aplikacje i dlaczego nie ma podziału na wiadomości odebrane ,wysłane itd,a moze da sie to zrobić?