Problem z SYSTEM.INI

Jako nowy ,choć stary,witam serdecznie wszystkich forumowiczów!Pozwolę sobie teraz przedstawić mój problem.W walce z wirusem (win 98 se) skasowalem plik "system ini"Teraz kiedy komp.startuje pokazuje się cytuję "nie można odnalezc pliku urządzenia wymaganego do uruchom. systemu Windows 1 ub aplikacji Windows. Rejestr systemu lub plik SYSTEM.INI odwołują się do tego pliku urządzenia, który już nie istnieje. Jeżeli plik został usunięty przypadkowo ,spróbuj odinstalowac powiązaną aplikację przy pomocy odp.programu. Jeżeli dalej chcesz używać aplikacji powiązanej z tym plikiem urządzenia zainstaluj tą aplikację aby uzupełnić brakujący plik. C:\windows\system\hardlock.vhd. Naciśnij klawisz aby kontynuować, " Naciskam i pokazuje się pulpit -większość ikon jest “nie żywa” ,nie działa klawiatura i mysz. Plik ów wgrałem jest na swoim miejscu co stwierdziłem poprzez Total Com. który działa ,jak wszystko inne, w trybie awaryjnym.Zdecydowałem . się na cytat aby dokładnie przedstawić stan rzeczy. Uprzejmie proszę o pomoc ,najlepiej w jakimś prostym języku . Pozdrawiam amq.

Daj log z Silenta - http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=36654

Spróbuj tryb awaryjny i wiersz poleceń punkt 5 i wpisz scanreg /restore i przywróć rejestr z dnia kiedy było dobrze.

Po scanreg spacja.