Problem z system32:lzx32.sys

Witam

Prosze o sprawdzenie mojego loga z SilentRunners, poniewaz wczoraj miałem mały problem z pc gdyż restartował się co jakies 3min i wyskakiwało powiadomienie o błędach o nazwie WINLOGON.exe nie wiem za bardzo o co chodzi na takich rzeczach w ogóle się nie znamno a później sie restartowal. Chciałbym jeszcze dodać, że jak odłączyłem kabel od internetu problemu nie było komputer hulal cały czas. Skanowalem AVG to za bardzo nie pomogło po podłączeniu kabla dalej restartował się. Dzisiaj wracam ze szkoły (przed chwilą) odpalam kompa i jak widać siedze juz jakąś 10minutę :wink: ale jeśli coś będzie nieciekaweg oco zwróci Waszą uwagę to prosze mi o wytłumaczenie co i jak z tym zrobić żeby najlepiej pozbyć lub naprawić to co może/ mogło być przyczyną rr kompa

Wklejam log z SilentRunnners :

o to log i jak mówiłem wcześniej nie znam się na tym dlatego zwracam sie Do Was mam nadzieje że mi pomożecie, i będziecie cierpliwi i sie nie złościli :slight_smile: Dzieqje i Pozdrawiam :smiley:

Wszystkie logi umieszczane na forum powinny być obejmowane tagami

Log ogólnie czysty.

Proponuję przeczyścić rejestr ponieważ masz wiele pustych kluczy, opis.

Możesz zdebugować błąd i wkleić nam zawartość pliku minidump.

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic … 977#797977

przeczytałem tutaj troche o tych minidumpach i wyszukałem ich u siebie w komputerze. Troche tego jest co by nie mowić. więc teraz mam pytanie ( Dla Was oczywiste i pewnie śmieszne ale proszę o wyrozumiałość bo nie ogarniam takich spraw) czy jak zainstaluje ten program co dostałęm w poście wyżej to te minidumpy to wszystkei usunąć nic sie nei stanie ani nic ? ;D

Proszę się nie śmiać : )

Folder minidump znajdujący się w c:\windows nie zostanie usunięty i nie należy go usuwać. Są tam gromadzone takie pliki minidump, dzięki którym można znaleźć przyczynę błędu z system.

Po prostu masz tylko odczytać dane minidumpy znajdujące się w tym folderze za pomocą programu Debugging Tools for Windows i przedstawić kilka z nich na forum.

Dobrze juz zainstalowałem te swa programy ( Debugging Tools for Windows i jv16 Power Tools) Power Toolsem zrobiłem tak jak było w linku, który mi podałeś, zaznaczam opcje wybor specjalny -> i te które można bezpiecznie usunąć -> daje usuń ale mam wrażenie jakby nic nie usuwało 2 raz dałęm to całe czyszczenei rejestru i tak samo. Zaraz postaram sie ponownie to zrobić. A teraz chciałbym sie zapytać czy jak juz wszytko zrobie tak jak jest to opisane i wybiore jeden plik tych minidump (dowolny) to mam wkleić log tylko z tego jednego ? czy z kazdego loga dać? czekam na odpowiedż i zaraz daje loga.

z góry thx

Możesz wkleić zawartość kilku plików z folderu minidump na forum. Zwiększy to tylko prawdopodobieństwo znalezienia przyczyny problemu.

Okej. A jeśli chodzi o Power Tools juz wszytko ok usunięte.

Logi z Debugging Tools for Windows :

Drugi:

Trzeci :

Czwarty:

Mam nadzieje ze cztery wystarczą. dzięki i pozdrawiam.

Zastosuj się do tego Tematu i zmień tytuł tematu na konkretny inaczej KOSZ

Uwaga: Jak wklejasz loga to obejmuj go znacznikiem (tagiem) CODE lub QUOTE

Pozdrawiam Gutek2222

Masz Rootkita - użyj Rustock.b-fix - http://www.uploads.ejvindh.net/Rustbfix.exe

ściągnąłem to co mi dałeś kliknałem i dałem restarta i chyba wyczyścilo. Mam wkleić tego loga, żeby było na 100% wiadomo? A te logi i minidumpy które wkleiłem wczęsniej sa OK?

Co do tematu to chyba już zmieniłem.

Nowe logi

Uwaga: Jak wklejasz loga to obejmuj go znacznikiem (tagiem) CODE lub QUOTE - popraw!

Dobrze. Log z SilentRunners:

A z tego programu co dałeś mi linka jest tylko coś takeigo bo wcześniej już zostało usunięte:

Wszystko objęte znaczkiem;)

i to chyba wszystko.Jak cos będzie jeszcze nei tak to piszcie. A i mam pytanie czy to cos co usunąłem było przyczyną wyskakiwania winlogon.exe błędu i rrr kompa? I jak już mówiłem nie znam sie na tym kompletnie, a na forum jestem nowy więc spokojnie :slight_smile: Dzięki i pozdro 800

No Ok, ale przeleć kompa RegCleaner - http://www.dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&t=29&id=177 albo jv16 PowerTools - http://www.dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&t=29&id=509