Problem z Systemem - ciagle pojawiaja się jakies błędy---

Witam.

[czytając to co napisalem trzeba się dobrze skupić]

Od pewnego czasu na kompie nie moglem zainstalować żadnych programów typu, sterowniki do komórki, sterowniki do drukarki (myślałem ze to jest tym ze dawno nie robilem formata systemu) Wiec zrobiłem formata. Wszystko pięknie sie instaluje, streowniki do karty graficznej plyty glównej.

Po zainstalowaniu tych sterowników musialem uruchomic kompa ponownie. I tak zrobiłem, włącza sie komp i tu nagle wyskakuje mi ekran na niebieskim tle nie wiem co tam nawet pisalo, tyle tylko wiem "zrzucanie fizycznej pamieci:. Zresetowałem kompa.

ŁAduje się już system a tu nagle sie restartuje i włącza sie do nowa i teraz wyskakuje ekran na czarnym tle

“Tryb awaryjny” Ostatnia znana dobra konfiguracja" Uruchom ponownie.

Jak klikam na “Ostatnia znana dobra konfiguracja” dopiero sie komp włączy, po zainstalowaniu np. jakiegoś programu (np. od neta) gdziała wszystko ok, ale jak wylącze kompa zawsze dzieje sie coś z tym zainstalwoanym programem przestaje działać, nie da siego uruchomić i muszę go odinstalowac i zainstalowac 2 raz aby dzialało.

Ten czarny ekran pokazuje mi się za każdym włączeniem kompa;/

Nie wiem co robić, może mi ktos pomóc?

Podaj konfiguracje kompa. miałem podobna sytuacje jak miałem za mało pamięci ram.

AMD Athlon 64 3000+

Karta graficzna Radeon 9800 256mb

DDR-SDRAM 2048MB

Co jeszcze podać?

A jaki zasilacz?? bo podane podzespoły nie są słabe więc możliwe że w zasilaczy tkwi problem ze stabilnością kompa.

Mi sie wydaje ze nie jest to przez zasilacz, bo komp wcześniej 1 cały rok chodził bardzo dobrze i nie było takich problemów.

A moze sie tak dzaić przez jkaies sterowniki do płyty głównej?

Bo jak zainstalowałem te sterowniki to wtedy to zauważyłem…

Prosze o szybka odpowiedź.

To że chodził cały rok bez problemów to wcale nie oznacza że zawsze tak będzie.