Problem z systemem na ACER 6920 G

Zakupilem Acer 6920 G z holend. Widowsem Vista od razu w 1-szy dzien nagrywalem backup’a za pomoca eRecovery po wypaleniu 1 DVD "wyplulo "plytke i dostalem potwierdzenie ze backup zakonczony.Okazalo sie pozniej ze niestety nie bo backup powinien byc na 2 DVD. Zeby cieszyc sie polskim jez. sciagnalem nakladke polskiego jezyka po czym laptop zaczal dziwnie chodzic. Nawet nie dokonca udalo mi sie tej nakladki usunac wiec postanowilem ze skorzystam z wczesniej zrobionego backupa no i jaja bo po czasie zapytal o drugi dysk ktorego nie mialem. Zrestartowalem kompa i niebieskie pole. Wiec zaczalem na nowo system inst. juz z polskim windowsem vista. Stery z acer.com posciagalem wszystko co bylo plus Empowering Techn. and Utilities .Poinstalowalem jak leci i co wyszlo : panel Acer Arcade delux ( dziala mi tylko wskaznik glosnosci, wciskajac znaczek wlacza mi sie windows media player- zaznaczam ze na poczatku od razu wlaczal mi sie wlasnie Arcade deluxe) , poinstalowalem wszystkie stery mimo tego jeszcze czegos brakuje, po zaladowaniu windowsa wyskakuje informaca ze trzeba zainstalowac jeszcze jakis sterownik , co zreszta widac w mena.urzadzen jako nieznane urzadzenie. Oprogramowanie eRecovery nie moge zainstalowac bo w trakcie inst. wyskakuje jakis dziwny blad ze software nie moze byc zainstalowany brak jakiegos dysku 6 ? cokolwiek to znaczy. Jak wiec mam na nowo zrobic backup z tej ukrytej partycji jesli nie moge uzyc eRecovery ?? heeeelpppp