Problem z systemem, nawet po formacie

Witam

Mam pewien problem.

Znajomej padł system XP tzn. przy pokazaniu się ładowania systemu (te paski) wyłaczął się i włączał ponownie. Gdy sie włączył pokazywał sie ekran - tryb awaryjny, uruchom z ostatnia dobra konfiguracją i uruchom ponownie. Wszystko, OK… dał system… (tez u siebie tak miałem).

Przeinstalowałem system i PRAWIE to samo… nie chcę sie załadować. Przy adowaniu pojawia się czarny ekran a na nim nic i później “no signal”…

Nie wiem co jest nie tak…

Dodam, że robiłem przed formatem w trybie awaryjnym “przywracanie systemu” ale to nic nie dało, bo można było przywrócić tylko jeden dzień.

Proszę o pomoc…

przeleć pamięci programem memtest

Właśnie testuje pamieć tym programem i jest już 140% i 0 errors. Kiedy skończy się testować?

Memtest86+ nigdy nie kończy sprawdzania. :wink:

Sam musisz go wyłączyć.

Ok, to co mam jeszce zrobic? Pamięć jest dobra jak widać.

“No signal” dotyczy braku sygnału z karty graficznej,lub brak połączeenia kablowego do monitora,więc sprawdż kartę i dociśnij kabel sygnalowy

Niby tak, ale przed “no signal” normalnie się wszystko wyświetla…

Dodane 12.05.2009 (Wt) 19:17

Proszę o pomoc…

Kartę masz na PCI EX czy AGP? może karta wymaga dodatkowego zasilania z zasilacza,a wtyczka gdzieś nie styka- niby banał, ale polecam sprawdzić.

Tak samo w przypadku RAM’u - może załącz go w inne sloty na płycie jeśli są wolne :wink:

Odświeżam, macie jeszcze jakieś pomysły?

Dodane 13.05.2009 (Śr) 22:34

Dziwne… Pomogło wyjęcie wszystkich podzespołów kompa i przeczyszczenie sprężonym powietrzem. Teraz komp włacza sie poprawnie.

Pozdrawiam

No i GIT ! :slight_smile: oby tak pozostało :smiley:

Pozdro