Problem z systemem Win XP


(Immortaall) #1

Witam. Otóż dostałem 2 kompa (ooo wiele, wiele gorszego i starszego). Jest na nim zainstalowany system Windows XP z dodatkiem Service Pack 2. Gdy włączam komputer, wszystko wygląda jak na prawde na Win XP (m.in ekran powitalny), ale gdy pojawia sie pulpit itp. pokazywany jest styl klasyczny Microsoftu i nie idzie go przestawić, bo podobno nie mozna załadować tego podstawowego stylu XP (chociaż w folderze Themes jest ten styl [Luna]). Co ciekawsze, nie ma gier Windows'a, Widows Media Player'a , Painta itp. Moje pytanie brzmi, dlaczego tego wszystkiego nie ma ?


(Veers) #2

Niestety - stanowisko wróżki (wróża?) nadal jest nieobsadzone. Gdybym miał zgadywać - to powiedziałbym że ktoś się bawił edytorem założeń systemowych. Ale to równie dobry tekst jak: “bo tak”.


(Immortaall) #3

To znaczy ? Co masz na myśli pisząc - “to powiedziałbym że ktoś się bawił edytorem założeń systemowych” ?


(Veers) #4

Mam na myśli dokładnie to co napisałem. Jeśli nie wiesz co to edytor założeń systemowych: http://support.microsoft.com/kb/835835/pl lub http://support.microsoft.com/kb/307882/pl


(Agatonster) #5

Immortaall ,

Zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.