Problem z systemem Windows XP

Witam , mam problem z systemem Windows XP . Opiszę teraz mój problem :

  1. Włączam komputer . Załącza się normalnie aż do momentu gdy ładuję się ten niebieski paseczek . Gdy jest ten " Ekran bootowania " są na nim takie paski przechodzą przez całego boot screena . Przechodzą również przez ten niebieski paseczek .

  2. Gdy chcę przejść do kont użytkowników aby się zalogować to nagle zanika mi kawałek tego niebieskiego tła . Gdy wchodzę w swoje konto i chcę się zalogować to zanika mi pulpit i co chwila się pojawia . Prócz tego zanikania i pojawiania się pulpitu i ikonek na nim to są takie paseczki na kursorze . Na pulpicie nic nie da się zrobić, gdy chcę otworzyć np Start to komputer się zacina i nic dalej nie da się zrobić . Proszę o pomoc . Podejrzewam , że to jakieś złośliwe oprogramowanie pisze obecnie z trybu Awaryjnego . Więcej informacji lub jakieś screeny mogę przesłać na GG : 4115255 . Pilnie potrzebuję pomocy. !

Dodane 11.11.2009 (Śr) 22:28

PLIS pomóżcie nie wiem co zrobić …

A próbowałeś odpalić w trybie VGA? Może to coś ze sterami od grafiki albo uszkodzona grafika.

kieterman ,

Poczytaj Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.