Problem z systemem windows?

Witam!Mam problem z moim komputerem a w zasadzie z windowsem. Problem jest następujący:

podczas grania po jakimś czasie mniej więcej 5min. komputer zawiesza mi się po czym(po 30sek.) restartuje się sam. po załadowaniu systemu pokazuje mi takie sygnatury błedu

nbqj9.png

beztytu322ujf8.png

Czy wie ktoś co może być przyczyną tego błędu?? I w razie czego pomóc mi go naprawić. ps. mój komputer przed wczoraj był formatowany ten błąd pojawiał się przed formatem oraz po nim

:evil:

Niewiem dlaczego ale przy załadowaniu sytemu w menedżeru urządzeń pojawia mi się taki proces

beztytu322ujklpxe9.png

on raczej nie będzie miał związku z moim problemen ponieważ przed formatem tego procesu nie było, ale czy wie ktoś co to może być !!

możliwe że to problem sprzętowy,

daj logi z hijack i sillent runners do odpowiedniego działu w kwestii podejrzanego procesu…

Możesz po polsku :oops: :oops: bo niestety niezrozumiałem cie :oops:

Wklej tutaj loga z programów HijackThis i Silent Runners.

Instrukcję jak to zrobić znajdziesz TUTAJ

W logu nic nie widać.

Tak instalowałem sterowniki…ale to może być powód zacinania sie kompa a potem jego resteowania…z czego pamiętam ten problem pojawiał sie zanim zainstalowałem sterowniki do klawiatury i myszki…

Złączono Posta : 12.09.2006 (Wto) 17:14

co masz na mysłi??

Złączono Posta : 12.09.2006 (Wto) 17:21

a wiecie w jaki sposób można jeszcze saprawdzić co jest powodem tego błędu!?

Zaptaszkowujesz ( v ) wpis w hijack po czym dajesz fix checked ;] - ale to nie jest wina występowania tego błędu

A co może nim być??

Złączono Posta : 12.09.2006 (Wto) 21:18

Mam taką sugestię, ale niewiem czy słuszną. Mianowicie posiadam karte grafiki GeForce FX 5700 128MB i zainstalowałem do niej najnowsze sterowniki do nivdia 91.47 ale podczas instalaci program pokazał komunikat o treści ,sterowniki nie były testowane na tej kracie grafiki…" (komunikat miał mniewięcej taką treśc już niepamiętam do konca) no i miałem do wyboru takie opcje ,przerwij instalacje", ,mimo to kontynuj". Mam pytanie czy to może być przyczyną tego problemu??..jedyne sterowniki, przy których nie wyskakiwał ten komunikat to były nivdia 77.77

Tylko podczas grania? A jak nic nie robisz to nic nie wyskakuje?

TAk tylko podczas grania komp mi sie wiesza…przy innych proces jak np. internet, winamp nic sie nie dzieje…

Więc wróć do sterowników w wersji

Czy na vortalu znajde sterowniki do nivdia?? bo na stronie głównej są tylko nowe starych jak np.77.77 nieznajde…

:arrow: http://drivers.softpedia.com/

W vortalu niewidziałem ale tutaj są http://amnezja.org/modules.php?name=New … e&sid=5833 15s w google :wink:

Wielkie dzięki zainstaluje i napisze czy zadzałało… :slight_smile:

Złączono Posta : 13.09.2006 (Sro) 20:58

Niestety to nie była wina driver-ów do karty grafiki :evil: :evil: :frowning: