Problem z systemem xp Zacinanie się systemu

(pakierhakierxd) #1

Komputer się zacina na parę minut po włączeniu internetu próbowałem reinstalować sterowniki,antywirusa,ie8 itp . ale nic nie pomaga nadal tak jest sprawdzałem nawet po odinstalowaniu tego wszystkiego i też tak było nie wiem czemu tak jest Windows był niedawno instalowany czy można jakoś to naprawić bo już jest trochę wkurzające nigdy tak nie miałem wcześniej miałem Vistę i tam nie było takich rzeczy:)

Jeszcze pasek po uruchomieniu systemu nie pojawia się obrazu tylko trzeba trochę poczekać

Nie chcę znowu ponownie robić reinstalacji systemu

pomóżcie!!

-- Dodane 29.03.2009 (N) 12:54 --

Czy naprawdę nikt nie może mi pomóc:/

(funbooster) #2

Jeżeli masz Piracki System może tak być. Spróbuj tak:

->Urchom komputer->Botuj płyte->Naciskaj enter->Gdy zobaczysz ekran partycji wciśnij klawisz ''R''. System wgra od nowa pliki.

(tores1977) #3

Niby dlaczego piracki ?

daniel241190 podaj logi z HijackThis

viewtopic.php?f=16&t=36654

Loga wstawiasz na http://wklejto.pl/ na forum podajesz tylko linka

(pakierhakierxd) #4

nie mam pirackiego systemu:-] problem rozwiązany temat można zamknąć!

(tores1977) #5

napiszesz jak ? tak da potomnych !

(system) #6

A co zrobić gdy xp pro sp3 wgrywa mi się na laptopa 7 min??? Od włączenia kompa do pełnego odpalenia systemu mija 7 min.To chyba nie jest normalne???Pomóżcie... [-o<

(ol3k) #7

Powyłączałeś zbędne programy z autostartu? Korzystasz z wifi? Jak nie to ją wyłącz, zrób defragmentację dysku, możesz jeszcze użyć programu bootvis...

(system) #8

A możesz mi podpowiedzieć jakie dokładnie programy mam wyłączyć??? i gdzie wyłączyć wifi???Z góry dzięks...