Problem z systemem XP

cze wszystkim

mam problem mam XP-ka moze komus sie ten problem wyda maly ale dla mnie jest wystarczajacy

chcialem dzisiaj zainstalowac nie co stara gierke “faraon” i kiedy wcislem przycisk instaluj wyskoczyl mi nastepujacy komunikat

"16-Bitowy podsystem windows

C:\WINDOWS\SYSTEM32\AUTOEXEC.NT. Ten plik systemowy nie nadaje sie do uruchomienia aplikacji systemu MS-DOS lub Microsoft Windows."jednym slowem nie da sie zainstalowac tej gierki nie wiem co jest grane jesli ktos moze mi pomuc bede wdzieczny.

Znany problem :P. Musisz skopiować z katalogu C:\WINDOWS\repair plik autoexec.nt i wkleić go do C:\WINDOWS\system32 i zmień mu najlepiej w właściwosciach na “Tylko do odczytu” żeby sie nie usunął.

PS: Jeżeli ci pomogłem to kliknij w pochwałę :wink:

Należy przywrócić oryginalny plik AUTOEXEC.NT (dla systemu Win2000 i WinXP) z katalogu X:\WINDOWS\REPAIR do X:\WINDOWS\SYSTEM32, gdzie litera X: jest literą partycji, na której zainstalowano system Windows :slight_smile:

Przeczytaj http://forum.enter.pl/viewtopic.php?t=15354

Znany problem :P. Musisz skopiować z katalogu C:\WINDOWS\repair plik autoexec.nt i wkleić go do C:\WINDOWS\system32 i zmień mu najlepiej w właściwosciach na “Tylko do odczytu” żeby sie nie usunął.

PS: Jeżeli ci pomogłem to kliknij w pochwałę :wink:

Po pierwsze primo: czemu nie edytowałeś poprzedniego posta :?: :?

Po drugie primo: na forum nie ma pochwał, a upominanie się o takową nie jest oznaką kulturalności :P.

dzieki wszystkim :slight_smile: