Problem z systemem

może ktoś doświadczony rzucić okiem na loga i jeszcze jedno pytanie czy dobrze robię kasując wirusy zamiast poddawać je kwarantannie tak jak zaleca program

Nie trzymaj hijacka w TEMPie lub innym katalogu tymczasowym. Umieść go np. na pulpicie.

Użyj Windows Worms Doors Cleanera zmień znaczki z disable na enable (wszystkie znaczki maja być na zielono, jeżeli któryś z nich będzie na żółto to go zostaw). Po użyciu narzędzia wymagany jest restart.

Ściągasz program KillBox, zaznaczasz Delete on reboot , w polu full path of file wklej ścieżki:

C:\WINDOWS\System32\tcpipmon.exe

C:\WINDOWS\system32\yqydhcfk.dll

po wklejeniu każdej ścieżki z osobna klikasz na czerwonego iksa, ale dopiero po wklejeniu ostatniej zgadzasz się na restart.

Usuń wpisy HJT.

Użyj VundoFix + Trojan.Vundo Removal Tool + VirtumundoBeGone + FixWareOut.

Po wykonaniu wklej nowy log z HijackThis, SilentRunners, log numer 1 z L2Mfix plus zawartość pliku c:/vundofix.txt i c:/fixwareout/report.txt.

Czy masz jeszcze Nortona? Jeśli nie to poczytaj o skutecznym usuwaniu produktów marki Norton za pomocą narzędzia SymNRT:

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=75075

Zastosuj się do tego Tematu i zmień tytuł tematu na konkretny inaczej KOSZ

Uwaga: Jak wklejasz loga to obejmuj go znacznikiem (tagiem) CODE lub QUOTE - popraw!

Pozdrawiam Gutek2222

Spróbuj mnie zrozumieć próbuje się nauczyć czegoś o systemie i jego bezpieczeństwie bo uważam to za bardzo ciekawy temat zmieniłem już temat a to quote nie wiem jak działa tak samo jak code