Problem z systemem

Witam man problem, przed chwilą odpaliłem grę i po chwili komp się zrestartował. Teraz nie chce się zbootowac do systemu, zawiesza się na ekranie bootowania. Ktoś coś?

Przyznam się że zatrzymywalem wiatrakwiatrak na GPU żeby coś sprawdzić.

Problem wyeliminowany. Kolega mi doradził bo miał taki sam problem. Problem jest z aktualizacjami, przynajmniej u mnie był. Pomoglo całkowite wyłączenie PC, odłączenie zasilania i odczekanie z 10 minut. Potem po uruchomieniu uruchomiła sie automatyczna naprawa itd. Która dała radę oczywiście naprawić błąd. Po zalogowaniu na pulpit Windows rzucił mi taka oto info o tym że Windows usunął ostatnie aktualizacje żeby wyeliminować błąd . Także jeśli ktoś ma ten błąd to zna rozwiązanie raczej

Jednak problem nie zniknął
Podczas gry się zaciął, uruchomił ponownie i nie było obrazu na początku dopiero pojawił się obraz przy ekranie logowania na konto użytkownika.
Boję się odpalać grę, co to moze byc?

… braki obrazu wskazywałyby na kartę. ALbo masz zasilacz za słaby do niej, albo karta właśnie informuje, że już nie potrzebuje wiatraczka, a miejsca spoczynku w ekoporcie. Dla pewności, po wyeliminowaniu zasialcza, LIveCD z Linuksem i benchmark GPU.

Wyłączyłem jakieś tam ponowne uruchamianie po awarii jakoś tak to było + wyłączyłem jakieś aplikacje mi nieznane które pojawiły się znikąd żeby nie włączały się przy starcie systemu. Uruchomiłem ponownie komputer i Od ponad 1,5h gram bez problemów :slight_smile:

… z tym do Juliusza.

Jak problem wróci -> Linuks i stress test.

Jeśli wróci to tak zrobię, ale obecnie nie mam problemów :wink: