Problem z systemową pocztą Windows 10

Witam. Od pewnego czasu mam problem z systemową pocztą z W10. Po każdym jej otworzeniu w górnej części okna wyskakuje komunikat jak na załączonym skrenie:

“Ustawienia usługi Gmail uniemożliwiają dostęp do poczty. W ustawieniach usługi Gmail upewnij się, że protokół IMAP jest włączony…”

Oczywiście tak jak widać na drugim wrzuconym tu skrenie wszystkie ustawienia IMAP są włączone. W w ustawieniach konta Gmail po zalogowaniu w przeglądarce nic nie grzebałem, zresztą poczty tej używam od roku i do tej pory było ok.
Usuwanie konta i ponowne dodawanie nic nie daje.
Co może być tego przyczyną…?

Opcje o mniej bezpiecznych klientach zlikwidowali to zobacz czy ta z limitem 1000 maili na folder przepuści dalej?

Nie bardzo rozumiem jak i gdzie miałbym to zrobić…? Mógłbyś coś więcej i dokładniej napisać…?

Przeczytaj drugą część komunikatu jaki otrzymujesz.

Przejrzyj Krok nr.3

To też mam tak jak powinno być…

Nie używam już poczty ani innego klienta. Spróbuj wykonać wszystkie kroki od poczatku z programem pocztowym. Nie pamietam czy był przy nim reset lub odinstaluj bo te wszystkie dodatki usunałem juz dośc dawno ale jesli jest cos takiego to przeinstaluj

włącz w GMailu pokazywanie wszystkich folderów w kliencie imap i problem zniknie