Problem z szablonem allegro

(Pepe44) #1

Witam, mam problem z szablonem na allegro- to znaczy, ze jak mam normalnie index.html i otwarzam w chrome albo FF to jest git, wszystko jak pokazywal dreamwaver. Pozniej przechodze do tworzenia szablonu w allegro i nagleee, tlo szare jakies, nie ma zachowanego odstepu miedzy liniami ktorego zdefiniowalem przez css (w tym samym pliku) przez np.

i ten tekst tutaj jakis scisniety strasznie, bardzo prosze o pomoc bo dopiero zaczynalem z html i css i kodowalem ten szablon caaaly dzien, nie mam sily ani czasu aby robic to ponownie z ryzykiem ze allegro znowu cos spier...li :wink:

Z góry dzięki za odpowiedz. :lol:

(Neon1992) #2

Obrazki wrzucone na jakiś serwer?

Spróbuj kod wstawić w innej przeglądarce, ja jak robiłem swoją stronę "O mnie" to musiałem wrzucić kod za pomocą IE lub Chrome ponieważ FF wszystko kopał, nie wiem od czego to zależy.

(floyd) #3

Na Allegro robi się jak najprostszy szablon w czystym html i najlepiej pisanym w notatniku.

(Pepe44) #4

pliki wrzucone na zewnetrzny serwer, ok, wiem ze powinno byc najprosciej, jednak wypowiedz w niczym mi nie pomaga, bo moje pytanie dotyczy tego czy moge jakos to zmienic, ew. sa jakies el. ktore moga to powodowac ?

(floyd) #5

W ciemno nikt ci nie będzie w stanie coś tam poprawiać.

Tu masz przykłady prostych szablonów na allegro i możesz się ewentualnie wzorować:

http://chomikuj.pl/aaksel/Programy/Style+na+allegro