Problem z szablonem allegro

Witam, mam problem z szablonem na allegro- to znaczy, ze jak mam normalnie index.html i otwarzam w chrome albo FF to jest git, wszystko jak pokazywal dreamwaver. Pozniej przechodze do tworzenia szablonu w allegro i nagleee, tlo szare jakies, nie ma zachowanego odstepu miedzy liniami ktorego zdefiniowalem przez css (w tym samym pliku) przez np.

i ten tekst tutaj jakis scisniety strasznie, bardzo prosze o pomoc bo dopiero zaczynalem z html i css i kodowalem ten szablon caaaly dzien, nie mam sily ani czasu aby robic to ponownie z ryzykiem ze allegro znowu cos spier…li :wink:

Z góry dzięki za odpowiedz. :lol:

Obrazki wrzucone na jakiś serwer?

Spróbuj kod wstawić w innej przeglądarce, ja jak robiłem swoją stronę “O mnie” to musiałem wrzucić kod za pomocą IE lub Chrome ponieważ FF wszystko kopał, nie wiem od czego to zależy.

Na Allegro robi się jak najprostszy szablon w czystym html i najlepiej pisanym w notatniku.

pliki wrzucone na zewnetrzny serwer, ok, wiem ze powinno byc najprosciej, jednak wypowiedz w niczym mi nie pomaga, bo moje pytanie dotyczy tego czy moge jakos to zmienic, ew. sa jakies el. ktore moga to powodowac ?

W ciemno nikt ci nie będzie w stanie coś tam poprawiać.

Tu masz przykłady prostych szablonów na allegro i możesz się ewentualnie wzorować:

http://chomikuj.pl/aaksel/Programy/Style+na+allegro