Problem z szalejącym nortonem

Witam, proszę o pomoc ponieważ brat studiuje zaocznie i na ten zjazd pożyczył laptopa… używał go jakby nigdy nic i w końcu mi go zwrócił. Tu właśnie zaczęły się kłopoty, ponieważ mam program nortona, internet security i od godziny 15:30 średnio co 5 minut wyskakuje mi informacja że program zablokował jakieś 2yontoo czy coś. Proszę o pomoc ponieważ te powiadomienia są nie tylko irytujące ale podczas ogólnego raportu wyczytuję, że większość tych plików są niskim zagrożeniem, ale część oceniane są jako wysokie.

 

emsisoft emergency kit przeskanuj i malwarebytes antimalware.

 

adwcleaner też.

 

odinstaluj na jakiś czas nartona i zainstaluj np baidu antivirus jak nie buszujesz bóg wie po jakich stronach to jest to dobra lekka ochrona.

http://forum.dobreprogramy.pl/nowy-log-obowi%C4%85zkowy-farbar-recovery-scan-tool-t478727/

Brat zostawił ci badziewie na kompie i jest ono cały czas aktywne, więc co jakiś czas Norton wychwytuje niebezpieczne akcje tego malware’a i je blokuje.

 

Uruchom pełne przeskanowanie kompa Nortonem i dalej to co pisze MrBeckham666

Zrobiłem tak jak doradził MrBeckham666 i pomogło, wielkie dzięki za pomoc. Ale dodatkowo wyskoczył inny problem związany z postem Semtexa, kiedy pobrałem tą aplikację do logów to norton automatycznie ją zablokował i usunął. Jak mogę zablokować tą funkcję albo ustawić ją tak, aby pytała czy może usunąć ? Pozdrawiam.

Nie wiem czy jest taka możliwość.Na czas pobierania FRST wyłącz Nortona.

W Nortonie przejrzyj historie przywróć plik i dodaj do zaufanych.