Problem z sześcioma urządzeniami (sterowniki)

Witam , dzisiaj postanowiłem zainstalować “nowego” win xp service pack 2 na moją “starą” wersje xp service pack 3 , miałem pewien problem kilka plików zostały usunięte i było kilka problemów dlatego zainstalowałem na mojego laptopa  nowego win gdzie pojawił się problem z połączeniem z internetem nie mam opcji wyszukaj sieci  wi-fi i na dodatek (z całym szczęściem) xp sp 2 wywalił mi “Chyba” xp sp 3  windows na dysk D , przed uruchomieniem posiadam dwie opcje czyli wybranie dwóch różnych systemów , posiadam kabel enther… od modemu i po podłączeniu nic nie wyskakuje i nie chce się nic zrobić a modem jest skonfigurowany… ogólnie mi chodzi o to co mam podać i jak zobaczyć to co mam podać żeby pobrać odpowiednie sterowniki. (pisze z  xp sp 3 gdzie mam dostęp do internetu ) 

 

 

 

73336673955090314805.png

 

Po pierwsze - cofanie się do SP2 nie jest dobrym pomysłem. Po drugie - wejdź na stronę producenta laptopa i pobierz sterowniki do chipsety, karty ethernet, wi-fi, audio.

Dobra , dzięki już ściągam.

Teraz pojawił się problem. Primo - Gdy sciągłem driversa do mojej karty graficznej , uruchomiłem i instalacja przebiegła “pomyślnie” , nie znikło mi nic w menadżerze urządzeń problemy z wideo , co gorsza (szczerze) obrzydziło mi całą robotę i jeszcze jak chciałem program zainstalować to pisało żebym uaktualnił wersje lub coś w tym guście. Jakieś pomysły , akurat teraz jest bardzo potrzebna pomoc ?


Proszę o używanie opcji Edytuj zamiast pisania posta pod postem.

Areh

To może inaczej . Podaj pełną specyfikację sprzętową którą masz zainstalować sterowniki - potem wystarczy ściągnąć i zainstalować najnowsze sterowniki do nich. Widocznie na stronie producenta są starsze sterowniki.

Dobrze to ja wstawiam pełne informacje :

 

  • Płyta główna - TOSHIBA Satelite l515 .

  • Karta wideo - Mobile Intel® 4 series express chipset family  .(Program Opengl będzie od razu z tym  ? ) 

  • Audio - Realtek  HD audio .

 

Jeszcze coś mam podać żeby znikły do końca owe komunikaty i można  już popykać z znajomymi w różne gry   ?

20698343494255312065.jpg