Problem z szybkością internetu

Witam. Mam problem z internetem. Internet ma 3,6mb/s a chodzi mi bardzo wolno… jak idę do innej osoby internet normalnie chodzi w dobrym tempie. Mam service pack 3, USB 2.0 SiS , DirectX 9.0c. Nie wiem, ale może przydadzą się parametry komputera wam. ;

RAM : 1GB

KARTA GRAFICZNA. : RADEON X800 GTO 256MB

1.86 GHz

AMD Athlon +2500

Jeśli wiecie jaka to jest przyczyna to proszę o wiadomość jak rozwiązać ten problem / naprawić / lub jakąś instalke która pomoże. Tyle.

Net raczej powinien normalnie chodzić na tym sprzęcie i podejrzewałbym raczej albo zasyfiony system wirusami albo antywirus, który spowalnia internet bo jest np. źle ustawiony

Komputer był wczoraj formatowany więc nie mogą być wirusy, gdyż go przed chwilą skanowałem. A antywirus jest dobrze ustawiony… :expressionless:

a skąd “masz” Internet i jak sprawdzasz prędkość “działania”?

Wykonaj test http://speedtest.net

Za pomocą czego łączysz się z internetem?

Chwilowo mam play online. Ale jak mówiłem u mnie na kompie " parametry wyżej " chodzi o wiele wolniej, niż na laptopie… a laptop ma trochę mniejsze parametry. A co do szybkości " 908,1kb/s " a jest niby 3,6mb/s. Łącze się za pomocą programu " PLAY ONLINE " i tam Połączam się z internetem.

Jeszcze jedno - u mnie google się włączają po 30s-1min -_- a na laptopie 10s i już ;> czekam na dalsze podp.

Może jednak wirus-wiesz mój kumpel instalował windowsa xp po formacie i od razu w trakcie instalacji dostawał wirusa tego samego i nic tylko wyjąć wtyczkę od neta musiał przy instalacji

Nie mam wirusów !