Problem z szybkością pobierania plików z serw. Dobreprogramy

Witam

Mam łącze Netia 1mb/s i gdy pobieram jakieś pliki obojętnie z jakiej serwera to prędkość pobierania jest (128 KB/s), ale gdy chce coś pobrać z Dobreprogramy z ich serwera(z zewnętrznych jest ok) to prędkość spada do 30-20 KB/s. Ogólnie cała strona Dobreprogramy chodzi wolniej w porównaniu z innymi.

Dzięki

No i ??

U mnie transfer jest podobny jak na innych stronach. Zauważ, że wiele plików nie siedzi na serwerach dp tylko na zewnętrznych (producentów czy dystrybutorów). Jedne są szybsze, inne wolniejsze, inne padają…

BTW - to chyba w dziale o vortalu powinno być… bo nie wiem czy zgłaszasz problem ze swoim transferem czy chcesz się podzielić przemyśleniami czy składasz jakiś wniosek odnośnie administracji ??

U mnie transfer z serwera DP jest… troszeczke obniżony, ale jak ciągne coś np. o 24.00 to mam 300-500KB/sek :wink:

Tak samo jest z serwerami zewnętrznymi.

Pozdrawiam :wink:

Trzeba wziąć pod uwagę także generowany ruch na dp. Jak jeden plik ssie kilka setek ludu, to trudno oczekiwać kosmicznych prędkości.

Oczywiście.

Przecież po DP wchodzi codziennie ok. 1000 gości :wink:

Ta prędkość jest non stop 20-30KB/s, a u moich znajomych jest adekwatna do łącza. Wcześniej miałem od innego dastawcy i było ok 24h, więc problem widnieje gdzie indziej!

Problem widnieje przy dostawcy Twojego neta. Bo jak:

To jest jego wina :wink: