Problem z t200+

Witam.

Właśnie stałem się właścicielem telefonu T200+

Jednak mam problem z włączeniem telewizji i odtwarzacza mp3…

Czy wie ktoś jak sprawić aby telefon wyłapywał polskie stacje telewizyjne, a mp3 które mam na karcie były w odtwarzaczu?

Siema:)

Żeby T200 dobrze odbierał kanały telewizyjne to musisz się troszkę pobawić w opcjach: TV/Option/Location/( i tu już co będzie działać, ja mam lokację ustawioną na Chiny i działa elegancko -najlepiej w większych miastach;P) po ustawieniu lokacji rozpocznie się wyszukiwanie stacji. Jeśli będzie obraz a nie będzie dźwięku tylko taki głośny szum, to musisz zmienić lokacje, gdyż w większości krajów odległość między dźwiękiem a obrazem na paśmie jest nieco inna niż w Polsce.

A jeśli chodzi o muzykę to otwórz kartę pamięci przez kompa, utwórz na niej folder Music i tam luzem powrzucaj co tylko chcesz pod warunkiem że to będzie mp3, bo nie wiem czy inne formaty czyta. Sam mam ten telefon od wczoraj, ale już znalazłem w nim sporo wad;/ Za wolno się pisze esy;/ Ale zajebiście wygląda:)

Mam nadzieję że udało mi się pomóc;)

Pozdrawiam

super…

dziala cacy…;]

a wiesz jakie gry na nim dzialaja i jak je wrzucic?

Telefon TV t200 . Po skopiowaniu nagranego pliku video na komputer, lub przesłania go przez BL na inna komórkę, nie można go odtworzyć przez komputer . Natomiast przesłany na inny telefon , zapisuje się jako plik muzyczny i odtwarza fonie bez obrazu.

Czy ma ktoś może pojęcie na jaki format powinienem przetwarzać pliki wideo aby zatrybiły na moim kochanym t200+?(wszelkie dane takie jak częstotliwość czy próbkowanie mile widziane).