Problem z t630 (telefon nielegalny)

mam taki problem jak włańczam fona wyskakuje komunikat telefon nielegalny jak mogę to usunąć?? telefon jest kuzyna i ma wszystkie papiery na niego a pozatym jak się slyszy to era ma to często!! telefon poza gwarancją więc musiałbym zabulić w serwisie!! pomoże ktoś??

jeśli rzeczywiście ma wszystkie papiery to dziwne i chyba pozostaje serwis, a jeśli nie ma, czyli na przykład został ‘zdobyty inaczej’, to poprzedni właściciel mógł zrobić blokadę numeru IMEI i wtedy posiadając taki aparat nie można się zalogować do żadnej polskiej sieci

Jeżeli jest “legalny” to sprawdź czy numer IMEI z pudełka zgadza się z tym w telefonie (*#06#)

zgadza się są problemy nieraz w erze ze telefon się blokuje kumplowi się to zdarzyło pare razy ale znikało po jakimś czasie a tu niechce!! czytałem kiedyś ze idfzie to jakoś naprawić ale już niepamiętam gdzie…

Jeżeli

to jeśli chodzi o

to polecamy jednak oficjalny i legalny serwis lub kontakt w BOK Ery.

Nie szukaj tutaj porady jak usunąc komunikat tego typu :?

mogło się zdażyć że w Erze się pomylili podczas wpisywania kodu do zablokowania i zablokowali nie ten co trzeba :stuck_out_tongue: Idz do Ery i się zapytaj oco chodzi.