Problem z TeamSpeak

Po włączeniu programu wyskakuje błąd . Mam win7 64bit

Podaj konkrety, szklana kula się potłukła.

Włączam program i wyskakuje taki komunikat ScreenShot_20180426161854

Reinstalowałem , instalowałem starsze wersje i nic

Zainstaluj biblioteki Visual C++ Redistributable - najlepiej wszystkie wersje, tj. 2005, 2008, 20012 itd. Oczywiście wersję x86 i x64.

1 polubienie

Znów zapomniałeś o tych z 2010.

Zainstalowałem wszystkie i dalej nic :\

Ehh… Znowu!
A co do problemu z TeamSpeak’iem, to masz zainstalowane wszystkie aktualizacje Windowsa? Nie znam się na tych kodach 0x00000…, ale ja kiedyś miałem podobnie na Win7 z jakimś programem i pomogło mi wyczyszczenie rejestru CCleaner’em - spróbuj również tego.
Jaki ty w ogóle masz system? Po wyglądzie okna z błędem sądzić można, że to Windows 7, albo Vista.

Mam Windowsa 7 , aktualizacje mam wyłączone i być może tu jest problem .

2 polubienia

A może to pomoże?
http://forum.pclab.pl/topic/1008612-Poradnik-Jak-naprawić-błąd-0xc000007b/

A no… Po co ty wyłączasz uptate’y? żeby narazić się na ataki hakerskie i inne dziury w systemie?? W wolnej chwili proszę włącz aktualizacje i zainstaluj wszystkie paczki. To dla twojego bezpieczeństwa. Jeśli chodzi o problemy po aktualizacjach - jasne - zdarzają się - jednak myślenie “nie będę instalował aktualizacji, bo system mi siądzie”, jest niedobre. Przecież M$, tak, jak i inni producenci oprogramowania nie chcą źle dla użytkowników, a problemy wynikające z instalacji aktualizacji moim zdaniem nie są zamierzone, a ich przyczyną są zapewne inne czynniki, takie, jak np. sterowniki, programy, które masz zainstalowane itd. Ja osobiście tylko raz miałem problem ze sterownikiem Nvidii, a tak wszystko jest OK.
Ze swojej strony naprawdę radze Ci te update’y włączyć i je zainstalować.

1 polubienie

Racja, włącze aktualizację i dam znać

1 polubienie

Pobrałem aktualizację i wszystko działa . Dzięki wielkie :wink:

2 polubienia