Problem z TeamSpeak3 na systemie Ubuntu 14.04.01 LTS

Witam. Otóż niedawno zainstalowałem system Ubuntu ( Tak jak w temacie ). Po jego instalacji wszystko działało o wiele lepiej niż na starym Systemie Windows. Pojawił się natomiast jeden problem. Na co dzień korzystam z Teamspeak na moim netbook’u z wbudowanym mikrofonem. Na początku nie było słychać nic, teraz po zmianie ustawień słychać to co mówią i tak dalej , lecz … no właśnie, gdy próbuję coś powiedzieć do znajomych - nie słyszą mnie. Ikonka od rozmowy się zapala, tak jakby głos był kierowany do teamspeak’a ale już z niego " nie wychodził " . Niestety nie wiem jak ustawić to poprawnie, w Linuxie jestem nowy i zielony prawdę mówiąc. Myślałem nad pobraniem sterownika do karty dźwiękowej, lecz jeszcze tego nie zrobiłem. Mam nadzieje że jest inne rozwiązanie problemu niżeli instalacja, bo wiem z jaką ilością pracy się to wiążę ( Wszystkie komendy i polecenia w konsoli ) . Z góry dziękuje za szybką odpowiedź oraz za pomoc.

Barsli17 , zgodnie z regulaminem, który zaakceptowałeś podczas rejestracji, proszę dokonać zmiany tytułu na taki, który wstępnie opisze problem, w przeciwnym razie temat zostanie przeniesiony do kosza.

W celu dokonania korekty tytuły należy użyć opcji edytuj w poście otwierającym wątek, a następnie skorzystać z pełnego edytora tekstu.